Pozvánka na výlet autobusem

vylet2016-web2Starokolínský okrašlovací spolek pořádá výlet za památkami Kutnohorska a Posázaví.

Vyrazíme autobusem v sobotu 22. 10. 2015 v 8:45 hodin z náměstí ve Starém Kolíně.

Cena za dopravu je 70 Kč za osobu. REZERVACE místa v autobusu je možná zde na webu nebo na tel.:  608 611 787. VÝKLAD povede členka našeho spolku, PhDr. Miroslava Jouzová, Ph.D. Vstupné v místě si hradí každý účastník sám.

Trasa autobusu:

1. Tvrz Malešov

Rekonstruovanou tvrzí nás provede její majitel, Mgr. Slačálek. Vstupné  20 Kč, děti zdarma. Více informací na www.malesov.cz.

2. Pivovar Kácov

Pokud Vás na pivovaru nezajímá pouze finální produkt, ale i cesta jakou se k němu dospěje, bude exkurze v kácovském pivovaru Hubertus to pravé pro vás. Kromě návštěvy malebného údolí Sázavy se seznámíte s tradiční výrobou piva českého typu v malém pivovaru a průvodkyně Vám rády odpoví na jakýkoliv dotaz. Exkurzi lze spojit s ochutnávkou piva.

Cena exkurze pro návštěvníky do 18 let je 50 Kč, cena exkurze s ochutnávkou pro návštěvníky nad 18 let je 80 Kč.

Obědvat budeme v pivovarské restauraci Šalanda, kde nám připraví výběr ze tří jídel, včetně bezmasých.

3. Hrad Český Šternberk

O víkendu se koná každoroční akce Putování šternberskou historií, při níž jsou návštěvníci prováděni hradem klíčnicí. V jednotlivých místnostech se odehrávají scénky z historie hradu a šternberského rodu. Prohlídka je tak zábavnější i pro děti.

Cena zůstává běžná, tj. dospělí 125 Kč, studenti do 26 let, důchodci 85 Kč, děti od 4 do 15 let 65 Kč, rodinné (2 dospělí + 2-3 děti do 15 let)350 Kč. Prohlídka je pro nás rezervována od 15 hodin.

Více informací www.hradceskysternberk.cz

Fotografie z loňského Putování šternberskou historií si můžete prohlédnout zde: http://www.hradceskysternberk.cz/akce.php

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *