Pozvánka na 6. vánoční trh ve Starém Kolíně spojený s výstavou

Srdečně vás zveme na vánoční trh ve Starém Kolíně, který se uskuteční v sobotu na den sv. Ondřeje 30. listopadu 2019 na Náměstí ve Starém Kolíně.

Výstava Jak si hráli a co četli nejen naši rodiče a prarodiče, ale také naše děti

Starokolínský okrašlovací spolek ve spolupráci s Obcí Starý Kolín vás zve na výstavu „Jak si hráli a co četli nejen naši rodiče a prarodiče, ale také naše děti“. Výstava proběhne ve dnech 30. listopadu a 1., 7. a 8. prosince 2019 vždy od 10:00 do 14:00 hodin v bývalém kině. Jedná se o výstavu předmětů, které nám zapůjčí obyvatelé Starého Kolína.

Chtěli bychom vás proto požádat o pomoc při hledání předmětů, které pro svou zábavu, poučení a volný čas dříve používali vaši prarodiče, rodiče, vy a vaše děti. Můžou to být například panenky, plyšáci, nádobíčko, autíčka, vláčky, stavebnice, stolní deskové hry, karty, pexesa, knihy, dětské časopisy, omalovánky, plakáty na zeď, hračky na písek, koloběžky a jiné dopravní prostředky a další předměty ze světa dětí. Hračky a hry nemusí být kompletní. Nepůjčujte nám, prosím, elektronické a současné hračky.

Předměty na výstavu budeme vybírat v bývalém kině v neděli 24. listopadu od 13:00 do 15:00 hodin a od pondělí 25. do čtvrtka 28. listopadu vždy od 16:00 do 18:00 hodin.

Přineste s sebou seznam půjčovaných věcí. O zapůjčení předmětů dostanete doklad a celá výstava bude hlídaná. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vaši návštěvu.